Божевільна СЕНСАЦІЯ! Марокко вибиває Роналду і Португалію з чемпіонату світу. ВІДЕООГЛЯД

В 1/4 фіналу чемпіонату світу між собою зустрілися збірна Марокко, яка уже створила сенсацію на цьому турнірі в Катарі, і Португалія.

Північноафриканський колектив на стадії 1/8 фіналу дуже неочікувано здолав Іспанію у серії післяматчевих пенальті. Португальці ж у своєму поєдинку знищили Швейцарію з рахунком 6:1.

На старті зустрічі обидві команди обмінялися моментами. Спочатку після навісу з правого флангу у падінні головою пробивав Жоау Фелікс – м'яч ударився об газон і летів у кут, але воротар Марокко Яссін Буну перевів на кутовий.

А за декілька хвилин уже Юссеф Ен-Несірі після подачі з кутового пробивав з близької відстані головою, але не влучив у площину воріт.

Була близька до голу Португалія на 30-й хвилині. Фелікс потужно пробивав майже з лінії штрафної зони, влучив у захисника і м'яч рикошетом від гравця Марокко ледь не залетів під поперечку – лише кутовий.

А на 42-й хвилині марокканці забили. Після навісу з лівого флангу від Аттіа-Аллаха голкіпер збірної Португалії Діогу Кошта помилився на виході, врізався у власного захисника Рубена Діаша, який трохи заблокував воротаря, і Ен-Несірі, випередивши обох португальців, у стрибку відправив м'яч головою вже у порожні вороті – 1:0.

Ледь не одразу міг зрівнювати рахунок Бруну Фернандеш. Гравець Манчестер Юнайтед стріляв з гострого кута із бокової лінії штрафного майданчика і влучив у поперечку.

По перерві міг подвоїти перевагу збірної Марокко Ель-Ямік. Зієш виконував подачу зі штрафного правого флангу, але до м'яча ніхто не дотягнувся і вийшов прямий удар по воротах. Кошта зіграв дуже невпевнено: португальський голкіпер відбив перед собою просто в оборонця Марокко, від якого м'яч ледь не залетів у ворота.

На 64-й хвилині Фернандеш знову був близький, щоби зрівняти рахунок. Півзахисник стріляв майже з лінії воротарської зони і м'яч пройшов у сантиметрах над поперечкою.

Португальці продовжили тиснути на ворота Марокко і на 82-й хвилині мали ще одну чудову нагоду. З меж штрафного майданчика дуже сильно під поперечку пробивав Фелікс – Буну в ефектному стрибку парирував удар.

На першій доданій хвилині Роналду вийшов на ударну позицію і пробивав у ближній кут – голкіпер Марокко знову врятував. Поставити крапку у зустрічі вже на останніх хвилинах міг Закарія Абухляль, який вийшов віч-на-віч з гокліпером збірної Португалії, але переграти Кошту він не зумів. Цей шанс марокканці створили вже у меншості (за дві жовті вилучили Валіда Шеддіру), а португальці просто збилися на навалу, яка користі не принесла.

Марокко виходить до півфіналу! Їхнім суперником стане Франція, яка у своєму чвертьфінальному матчі здолала Англію 2:1.