Бразильський анекдот. Неймару тут не місце?

«Ми ніколи не будемо приносити Неймара в жертву результату», – казав тренер збірної Бразилії Тіте напередодні матчу з Коста-Рикою. І поставив його на гру! Адже лідер Селесао пройшов усі тести і попри всі свої ушкодження був готовий на 100 відсотків.

Але присутність лідера не допомогла команді у першому таймі. Квола гра. Мало моментів, як для Бразилії. Хіба що скасований гол Габріеля Жезуса вартий уваги. Але там був явний офсайд.

Інша справа – тайм другий. Тут Пентакампеони справді активізувалися. Жезус вдарив у поперечку. Удар Неймара впритул відбив Навас! А Коутіньйо просто вдарив у руки неймовірному воротарю Коста-Рики. Ніби рукавички у нього з магнетичним ефектом. Інакше як ще пояснити цю магію Наваса?

Ще один ЧУДОВИЙ момент у Неймара. Але він закрутив м’яч вище воріт. Лідер і найдорожчий гравець світу має використовувати такі можливості, погодьтеся…

(Photo by Francois Nel/Getty Images)

Бразилія ніяк не могла подолати опір Коста-Рики. І це вже почало нагадувати навіть не трагікомедію, а анекдот. Дивовижний Чемпіонат світу. Дуже важко тут фаворитам!

Неймар заробив пенальті. Ніби-то притримав його Джанкарло Гонсалес. Повтор в студію для судді Куйперса! Пішов, подивився, скасував своє рішення – як же круто з системою VAR!

SAINT PETERSBURG, RUSSIA – JUNE 22: A big screen inside the stadium shows a VAR decision, as a penalty awarded to Brazil is rescinded during the 2018 FIFA World Cup Russia group E match between Brazil and Costa Rica at Saint Petersburg Stadium on June 22, 2018 in Saint Petersburg, Russia. (Photo by Buda Mendes/Getty Images)

І як же важко тут Неймару!! І не дивно, що за хвилину він отримав жовту картку за неспортивну поведінку.

Удар Коутіньйо, удар Каземіро… Все безрезультатно. Все прилітало до магнетичних рукавичок Кейлора Наваса.

(Photo by Buda Mendes/Getty Images)

І лише в доданий час вони зуміли здобути… вистраждати перемогу. Коутіньйо класно підключився з глибини. І прошив Наваса після незграбної передачі від Жезуса. Фініта для Коста-Рики. Таки не дотрималися. А на останніх секундах ще й забив Неймар – 2:0. Анекдот не був трагічний – бразильці усміхалися. Але чи заслуговують вони з такою грою на право називатися фаворитами чемпіонату? А Неймар – не бути жертвою?!