Буде нести відповідальність. Шахтар прокоментував ситуацію зі "зниклим" гравцем

На таке не розраховували в Шахтарі.

Представник донецького клубу в коментарі UA-Футбол прокоментував ситуацію зі зникненням свого гравця Олександра Роспутька після матчу Юнацької ліги УЄФА з Антверпеном.

Олександр Роспутько ШахтарФото: ФК Шахтар

Підтверджуємо факт неповернення Олександра Роспутька в Україну після матчу з Антверпеном. Гравець отримав посадковий квиток, здав валізу і не з’явився на посадку в літак. Ми не можемо стверджувати, в якому напрямку зник гравець. У нас немає інформації. Клуб має сподівання, що гравець повернеться найближчим часом. 

Ми звернулись до нього з офіціальним листом з вимогою впродовж п'яти днів повернутися в стан команди. Якщо він не повернеться – контракт буде розірвано з вини гравця. Клуб залишає за собою право вимагати з гравця фінансову компенсацію.

Якщо б передумови [до втечі, - примітка] були – гравець би залишився в Україні і не поїхав би на матч юнацької Ліги чемпіонів. Зараз він не виходить на зв'язок. Ми будемо діяти виключно в рамках діючого законодавства. Гравець має нести відповідальність як працівник клубу і як громадянин України, який порушив умови контрактних відносин і положення правил перетину кордону, якщо він в установлений час не повернеться до країни.

Нагадаємо, раніше у ЗМІ повідомлялося, що Роспутько вирушив на росію, де ним цікавився російський клуб звєзда санкт-пєтєрбург.

Читайте також: Прямо в голову! Зірці збірної Бразилії прилетіло від фанів. ВІДЕО

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також