Буде важко! Чим крутий суперник України у фіналі Чемпіонату Світу?

Збірна України U-20 продовжує битися за Кубок Світу. І для хеппі-енду залишилося лише перемогти у фіналі.

Українці у драматичному півфіналі перемогли однолітків з Італії, а вже увечері отримали суперника по фіналу. Україна зіграє з Південною Кореєю. У півфіналі південнокорейці мінімально здолали Еквадор завдяки голу Чой Чона.

Якщо подивитися на шлях суперника українців до фіналу, то їм треба віддати належне — південнокорейці вийшли з групи смерті. Аргентина, Португалія, Південна Африка — непогані суперники, чи не так? Південнокорейці програли лише португальцям з рахунком 0:1 та змогли вийти з групи із 2-го місця. В 1/8 фіналу вони мінімально перемогли японців, а в 1/4 фіналу розіграли справжню драму із Сенегалом. Основний час матчу завершився з рахунком 2:2 (при чому, південнокорейці перевели гру в овертайм на 90+8! хвилині), в овертаймі першими забили, але не змогли дотерпіти до фінального свистка, пропустивши на 120+1! Та щастя було з ними вже у серії пенальті — 4:3. Півфінал з Еквадором, як ми вже згадували, завершився мінімальною перемогою Південної Кореї.

Серед гравців збірної Кореї помітно виділяється один 18-річний футболіст, так само, як у нашій збірній Андрій Лунін. Вартість корейського нападника Канг Ін Лі за даними порталу Transfermarkt становить аж 10 мільйонів євро! В українській збірній найдорожчим є саме Лунін — 7,5 мільйонів євро. Канг Ін Лі теж грає у Примері. Він виступає за Валенсію. Молодий нападник вже встиг зіграти за Кажанів 11 матчів, здебільшого, виходячи на заміну.

Нагадаємо, фінал відбудеться у польському місті Лодзі 15 червня о 19:00.