Були шанси на перемогу! Кривбас програє Вікторії та вилітає в ЛК. ВІДЕО

Кривбас зіграв матч-відповідь з Вікторією Пльзень.

У четвер, 15 серпня, відбувся другий поєдинок 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи, в якому зустрілись Вікторія Пльзень та Кривбас. Нагадаємо, першу зустріч виграли чехи з рахунком 2:1

Динамічно команди стартували, нав'язуючи один одному свою гру. Спочатку дії матчу розгорталися у середині поля, але з часом підопічні Юрія Вернидуба стали наближатися до воріт суперника. Найкращий момент у першому таймі Кривбас створив на 40-й хвилині поєдинку. Микитишин увірвався до штрафного, після чого пробив по центру — голкіпер Вікторії відбив м'ячі, і Кузик злету завдав удар — зовсім трохи не вистачило для взяття воріт.

Далі можливість забити мав Аду, утім, нападник пробив точно у руки Тврдоню. Тож, на перерву команди пішли з нічийним рахунком — 0:0.

Не дуже вдало для українського колективу розпочався другий тайм. На 52-й хвилині Кривбас пропустив гол. Шулц зробив навіс, яким скористався Вашулін, вразивши ворота Кліщука — 1:0.

Після забитого м'яча гра знову перейшла у центр поля, було багато дрібних фолів, зупинок, чехи вже нікуди не поспішали. Ближче до завершення поєдинку Вікторія почала затягувати гру і цифри на табло залишилися незмінними.

У підсумку, 1:0 — чеська команда відправляє команду Вернидуба у 4-й раунд кваліфікації Ліги конференцій, де вона зіграє з іспанським Бетісом.