Чемпіон світу підвів Карпати, але Леви вистояли у дербі

Львівське дербі знову не обійшлося без червоної картки.

В рамках 28-го туру УПЛ львівські Карпати грали з ФК Львовом. Через складну епідеміологічну ситуацію у Львові матч проводили у Луцьку на стадіоні Авангард.

Кадрові проблеми Карпат

Для Зелено-білих цей поєдинок став першим після виходу команди з карантину. До цього Леви пропустили чотири поєдинки УПЛ черех спалах коронавірусу в стані команди.

Головний тренер Карпат Роман Санжар не міг розраховувати на появу на полі Дмитра Кльоца і Геннадія Пасіча. Втім, знайшлося місце в центрі оборони 18-річному Денису Слюсару, який дебютував на професійному рівні. Батько дебютанта Валентин Слюсар – легенда харківського Металіста.

View this post on Instagram

Стартовий склад «Карпат» на сьогоднішній матч проти @fclviv ⠀ #fckl #новини_карпат

A post shared by FC Karpaty Lviv (@fckarpaty) on Jun 27, 2020 at 5:45am PDT

У Львова перший матч за кермом команди провів грузинський спеціаліст Гіоргі Цецадзе, який замінив на посаді головного тренера Егіше Мелікяна.

За перші півгодини гри команди так і не зуміли створити багато небезпечних моментів. Гра трохи пожвавилася, коли на 36-й хвилині Рафаел Сабіно відкрив рахунок. Після не дуже сильного пострілу бразильця м’яч відрекошетив від ноги Андро Гіоргадзе і дезорієнтував Олега Кудрика, який не мав реальних шансів урятувати свою команду – 0:1.

За шість хвилин становище Карпат стало критичним. Другу жовту картку отримав Олексій Хахльов і залишив команду в меншості.

Фото ФК Карпати

В другому таймі гра пожвавилася, Карпати стали активніше грати на атаку. На 57-й хвилині Роман Санжар ввів у гру ще одного дебютанта – Василя Рунича. За чотири хвилини 20-річний хавбек допоміг команді зрівняти рахунок, взявши активну участь у гольовій атаці Левів. Після подачі Володимира Танчика м’яч в ворота Богдана Сарнавського забив Ярослав Деда, який з’явився на полі за кілька хвилин до цього – 1:1

На 74-й хвилині за Карпати дебютували ще двоє вихованців академії. На заміну вийшли 17-річні Юрій Тлумак і Максим Хлань.

Більше голів команди не забивали. Тож і Карпати, і Львів подовжили свої серії без перемог. Зелено-білі не знають смаку перемог вже 18 офіційних матчів поспіль. Карпати востаннє перемагали у вересні Ворсклу (2:1).

Синьо-золоті не можуть перемогти вже в дев’ятому поєдинку поспіль. Остання звитяга Львова – у лютневому поєдинку з Олімпіком (1:0).