Чемпіонат світу. Австралія ледь не шокувала розслаблену Аргентину. ВІДЕО

Аргентина до матчу з Австралією підходила в статусі явного фаворита.

Підопічні Скалоні пасивно розпочали зустріч і майже весь перший тайм провели без небезпечних атак, але свій м'яч все ж забили. Зіграв геній Ліонеля Мессі, який організував гол на 35 хвилині. 35-річний нападник отримав м'яч на фланзі, обігравшись із партнером увірвався у штрафний майданчик австралійців, і після дотику Отаменді пробив точно у дальній кут воріт Раяна – 1:0!

Після перерви аргентинці досить швидко зміцнили своє лідерство в рахунку.

На 57 хвилині голкіпер збірної Австралії Раян злякався пресингу Де Поля і подарував м'яч Альваресу, який поцілив у порожні ворота суперника – 2:0.

Здавалося, на цьому гра завершена, але австралійці вибухнули голом. Гудвін потужно пробив з-за меж штрафного майданчика, м'яч поцілив у голову Фернандеса, від якої влетів у кут воріт дезорієнтованого Еміліано Мартінеса – 2:1!

Міг шокувати Аргентину Бегович. Захисник номінальних гостей обійшов 4 (чотирьох!) суперників із лінії воротарського майданчика пробив по воротах господарів – Лісандро Мартінес врятував свою команду, в останній момент ставши на шляху м'яча.

Аргентинців цей шанс збірної Австралії розбудив. Мав знімати всі запитання Лаутаро Мартінес, але після передачі Мессі форвард Інтера пробив вище воріт Раяна.

На останній хвилині матчу супернагоду мав 18-річний форвард австралійців Гаранг Куол. Нападник гостей отримав м'яч у безпосередній близькості до воріт суперника і пробив – Еміліано Мартінес врятував збірну Аргентини.

Аргентинці з пригодами проходять в 1/4 чемпіонату світу.

Чемпіонат світу. Австралія ледь не шокувала розслаблену АргентинуPhoto by Getty Images