Чемпіонат світу дарує ще одну СЕНСАЦІЮ! Японія за 8 хвилин б'є Німеччину. ВІДЕО

Німеччина у стартовому матчі групи Е Чемпіонату світу грала з Японією.

Уже на 8-й хвилині японці відправили м'яч у сітку воріт Ноєра. Номінальні гості перехопили м'яч у центрі поля, розгінали швидку контратаку і нападник збірної Японії Маеді замкнув простріл з флангу від парнера по команді. Та, на щастя для Німеччини, у форварда було положення поза грою і гол не зарахували.

Німеччина відповіла моментом на 15-й хвилині. Після навісної передачі Рюдігер пробивав у головою у ближній від себе кут - м'яч пролетів поруч зі стійкою. Згодом небезпечно пробивав Кімміх та Гюндоган, але голкіпер збірної Японії Гонда двічі парирував удари.

Але вже на 31-й Гонда привіз пенальті у свої ворота, збивши у власному штрафному майнданчику Раума. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Гюндоган. Півзахисник Манчестер Сіті пробив майже по центру воріт, а голкіпер закривав лівий від себе кут.

Наприкінці першого підопічні Ганса-Дітера Фліка забили вдруге, але це взяття воріт скасував VAR. Кімміх завдав удару з-за меж штрафного майданчика, Гонда відбив перед собою, але першим на добиванні був Гнабрі, який викотив фактично на порожні ворота Гаверцу - гравець Челсі не схибив. Та радість німці був недовгою. На відеоповторі у гравця Челсі помітили офсайд і гол скасували.

У другому таймі Гюндоган міг оформлювати дубль, але з меж штрафного майданчика гравець влучив у стійку.

Згодом Гонда продемонстрував дива реакції, здійснивши 4 сейви поспіль в одному епізоді.

Потім уже Ноєр врятував свою команду від пропущеного м'яча після прострілу гравця збірної Японії з вбивчої відстані.

Та за 8 хвилин японці перевернули гру на свою користь. Спочатку на 75-й хвилині відзначився Доан, який зрівняв рахунок, а на 83-й хвилині Асано відправив м'яч у сітку воріт Ноєра і вивів Японію уперед.

Photo by Getty Images

Відігратися Німеччина уже не змогла. І після матчу Аргентина - Саудівська Аравія (1:2) це друга гучна сенсація на цьому чемпіонаті світу.