Чемпіонат світу. Диво Камеруну в матчі з Сербією. ВІДЕО

Друзі росіян після фіаско в поєдинку з Бразилією зустрілися з Камеруном.

Африканська збірна могла пропустити вже на 11 хвилині. Мітрович розібрався з суперником у штрафному майданчику номінальних господарів і пробив у дальінй кут – м'яч влучив у стійку воріт камерунців.

Камерун відповів голом! На 29 хвилині подачу замкнув Кастеллетто, який скористався скиданням від Н'Кулу і переправив м'яч вже у порожній кут воріт збірної Сербії – 1:0.

На жаль, піти на перерву господарям у якості фаворита не вдалося. У комепнсований до першого тайму час серби вибухнули двома голами! Павлович скористався подачею Тадича і влучним ударом головою пробив точно у кут воріт Епассі – 1:1.

Приголомше збірна Камеруну не встигла оговтатися від такого удару суперуника і пропустила ще раз. Сєргєй Мілінкович-Савич після передачі від Живковича потужним ударом в ближній кут змусив капітулювати голкіпера суперника – 1:2.

Другий тайм розпочався з ще одного забитого м'яча збірної Сербії. номінальні господарі організували швидку контратаку, яку після серії передач завершив Мітрович – 1:3!

Камеруну потрібне було диво, щоби переломити хід зустрічі і воно сталося! Все змінив вихід на поле Абубакара. Форвард Аль-Насра відквитав один гол на 63 хвилині, коли вийшов віч-на-віч з Ваньою Мілінковичем-Савичем і пееркинув його – 2:3!

Чемпіонат світу. Диво Камеруну в матчі з СербієюPhoto by Getty Images

За три хвилини камерунці ще раз шокували гостей. Все той же Абубакар уникнув офсайду і відпасував на Чупо-Мотінга, якому залишалося не промахнутися з близької відстані – 3:3!