Чемпіонат світу. Колишній одноклубник Коноплянки – герой матчу Швейцарія – Камерун. ВІДЕО

До перерви Швейцарія та Камерун на двох створили лише один небезпечний момент!

На 10 хвилині Зоммер відбив потужний удар Мбемо, а добивання Екамбі вийшло вкрай невдалим – вище воріт.

Після перерви стало набагато цікавіше.

На 48 хвилині нападник Швейцарії Емболо (до речі, уродженець Сенегалу) скорситався передачею Шачірі і з меж штрафного майданчика без проблем відпарвив м'яч у сітку воріт Онана – 1:0!

Чемпіонат світу. Колишній одноклубник Коноплянки – герой матчу Швейцаріїя – КамерунPhoto by Getty Images

Майже одразу міг зрівняти Чупо-Мотінг. Форвард Баварії на фланзі розібрався з суперником і під гострим кутом вийшов на ворота швейцарців. Удар нападника номінальних гостей Зоммер потягнув.

Мав збільшувати перевагу в рахунку своєї команди Варгас. Відмер пройшов флангом і віддав на півзахисника швейцарців з меж штрафного майданчика цілив у кут воріт Онана, але голкіпер Камеруну встиг зреагувати – сейв.

Пощастило номінальним гостям майже одразу, коли після подачі з кутового Замбо-Ангісса зрізав м'яч у напрямку власних воріт – м'яч пройшов у сантиметрах над поперечкою.

Вже у компенсований до другого тайму час Сеферович замрнував свій супершанс, з вигідної позиції пробивши у захсинкиа камерунців.

Швейцарія з мінімальної перемоги стартує на чемпіонаті світу.