Чемпіонат світу. Надважливий камбек Хорватії в поєдинку з Канадою. ВІДЕО

Канада приголомшила Хорватію вже на 2 хвилині зустрічі. Б'юкенен подав у штрафний майданчик номінальних господарів, куди увірвався Девіс і головою пробив у сітку воріт Ліваковича – 0:1!

Номінальні господарі до середини першого тайму не могли прийти до тями. Атака збірної Хорватії показала свою силу на 26 хвилині, коли класну комбінацію точним ударом завершив Крамарич. На щастя для канадців, арбітри зафіксували офсайд.

Хорвати ще до перерви змогли переломити хід поєдинку. На 36 хвилині Перішич знайшов у штрафному майданчику Крамарича, який в один дотик пробив точно у дальній кут воріт Боряна – 1:1.

Чемпіонат світу. Надважливий камбек Хорватії в поєдинку з КанадоюPhoto by Getty Images

А на 44 хвилині Лівая з лінії штрафного майданчика пробив точно повз голкіпера суперника – 2:1!

Після перерви збірна Хорватії довела перевагу в рахунку до комфортної. Перішич подав у штрафний майданчик канадців на Крамарича, форвард збірної Хорватії м'яч прийняв, на замасі прибрав захисника і пробив у кут воріт – без шансів для Боряна – 3:1!

Добив деморалізованих канадців Маєр. Оршич з Маєром вийшли в двох проти одного Боряна і легко розібралися з голкіпером гостей – 4:1.

Надважлива перемога Хорватії в боротьбі за вихід із групи.