Ляпас фовариту. Марокко шокує зіркову Бельгію на чемпіонаті світу. ВІДЕО

Чергова сенсація на чемпіонаті світу.

Збірна Бельгії після перемоги над Канадою неочікувано поступилася команді Марокко.

Лідер марокканців Хакім Зієш забив м'яч у ворота Куртуа ще до перерви, але арбітр після підказки VAR гол півзахисника Челсі скасував.

Здавалося, що цей момент стане сигналом для бельгійців і після перерви зіркова європейська команда покаже всю свою силу. Проте сталося навпаки! На 73 хвилині Сабірі ударом зі штрафного поцілив у ближній кут воріт Куртуа (не обійшлося без помилки голкіпера мадридського Реала) – 0:1!

Бельгія мала час, щоби врятувати гру, але не спромоглася створити бодай один небезпечний момент біля воріт номінальних гостей.

За таку інертність господарів у компенсований до другого тайму час покарав Абухляль. Зієш прорвався у штрафний майданчик суперника і віддав під удар нападнику марокканської збірної. Абухляль ударом в один дотик відправив м'яч у дев'ятку воріт – 0:2!