Чемпіонат світу. Кейн нарешті забиває, а Англія без шансів розбиває Сенегал. ВІДЕО

У 1/8 фіналу чемпіонату світу між собою зійшлися Англія і Сенегал. Переможець цієї пари виходив на Францію, яка свій поєдинок з Польщею виграла з рахунком 3:1.

Англійці із перших хвилин взяли м’яч під контроль і почали будувати свої позиційні атаки. Та попри перевагу у володінні, підопічні Гарета Саутгейта не змогли створити загрози біля воріт суперника у першій половині тайму.

Натомість Сенегал міг забивати двічі до перерви. Спочатку на 22-й хвилині Ісмаїла Сарр з декількох метрів примудрився пробити вище воріт. А на 32-й хвилині усе той же Сарр вивів на ударну позицію Діа. Нападник Сенегала з кута воротаської зони сильно пробивав лівою, але Пікфорд здійснив ефектний сейв.

Збірна Англії завдала перший удар у площину на 38-й хвилині і він одразу завершився голом. Номінальні господарі поля організували швидку атаку, Беллінгем отримав передачу в штрафному майданчику Сенегала, гравець Боруссії Дортмунд другим дотиком віддав на одинадцять метрів, куди вбігав Хендерсон, який і переправив м’яч у сітку воріт – 1:0.

А вже у доданий до першого тайму час англійці забили вдруге. Гравці "трьох левів" перехопили м’яч на власній половині, вибігли у контратаку і Фоден вивів віч-на-віч із голкіпером Харрі Кейна. Нападник Тоттенгема свій момент не змарнував – 2:0.

По перерві збірна Англії продовжувала домінувати і третій гол не змусив себе довго чекати. Фоден прорвався по лівому флангу і віддав зрячу передачу до штрафного майданчика на Сака, який в дотик переправив м'яч у ворота Менді – 3:0.

Сенегал у другому таймі абсолютно нічого не зміг створити біля воріт Пікфорда і Англія впевнено довела матч до перемоги. Таким чином, англійці в 1/4 фіналу чемпіонату світу зустрінуться з Францією.