Наука проти Бразилії та Аргентини. Названо фаворита чемпіонату світу

Аналіз даних – невід’ємна частина футбольного світу. Трансфери, інтенсивність тренувань, рекомендації щодо гри команди суперника чи власної команди. Футболісти тепер трішки схожі на космонавтів, адже без технологій, якими їх оточує клуб, зібрати необхідні для перемоги дані не можливо. Наука грає дуже важливу роль в успішності команд, тому клуби не шкодують грошей не тільки на гравців, а й на якісних математиків.

Один із найвідоміших випадків того, як аналіз даних змінюють спорт, походить з іншої гри. У своїй книзі Moneyball 2003 року Майкл Льюїс детально описав, як менеджер Окленд Атлетикс Біллі Бін покладався на статистику гравців, щоби створити виграшну бейсбольну команду з мізерним бюджетом у 2002 році. Бін набирав гравців на основі детальних даних про їх результативність, включаючи раніше недооцінені показники.

Футбол це запозичив, але за словами Даніеля Меммерта, спортивного науковця з Німецького спортивного університету Кельна, футбол складніший за бейсбол:

Бейсбол — це природна гра «стоп-старт», у якій лише одна команда одночасно намагається забити, і бейсбольну статистику регулярно збирали та масово вивчали протягом десятиліть. А футбол — це плавна гра з ігровим полем, яке постійно намагаються контролювати суперника. У футболі набирають малу кількість очок (голів) – через це набагато важче зафіксувати, хто що робить і як це впливає на результат. Десятиліттями футбольні статистики зосереджувалися на забитих і пропущених м’ячах, знаходячи спосіб моделювати саме голи для прогнозування.

Варіанти цього методу використовуються і сьогодні для прогнозування результатів матчів. Математична модель, яка передбачає, що забиті та пропущені м’ячі розподіляються навколо середнього значення, розроблена науковцями з Оксфордського університету, правильно передбачила, що Італія переможе Англію на міжнародному турнірі Євро-2020. Він також правильно назвав шість із восьми чвертьфіналістів того турніру.

Метью Пенн, аспірант Оксфорда, який розробив модель Євро-2020, застосував свою технологію для прогнозу результатів матчів Чемпіонату світу в Катарі і фаворит виявився неочікуваним. Науковий портал Nature опублікував ТОП претендентів:

1. Бельгія. Шанс на перемогу в турнірі – 13.88%

2. Бразилія. Шанс на перемогу в турнірі – 13.51%

3. Франція. Шанс на перемогу в турнірі – 12.11%

4. Аргентина. Шанс на перемогу в турнірі – 11.52%

Наука проти Бразилії та Аргентини. Названо фаворита чемпіонату світуPhoto Getty Images

5. Нідерланди. Шанс на перемогу в турнірі – 9.65%

6. Німеччина. Шанс на перемогу в турнірі – 7.24%

7. Іспанія. Шанс на перемогу в турнірі – 6.37%

8. Швейцарія. Шанс на перемогу в турнірі – 5.29%

9. Португалія. Шанс на перемогу в турнірі – 3.78%

10. Уругвай. Шанс на перемогу в турнірі – 3.36%

11. Данія. Шанс на перемогу в турнірі – 3.17%

12. Англія. Шанс на перемогу в турнірі – 2.56%

13. Польща. Шанс на перемогу в турнірі – 2.33%

14. Хорватія. Шанс на перемогу в турнірі – 1.46%

15. Мексика. Шанс на перемогу в турнірі – 0.67%

На https://m.vbetua.com/ можливо в режимі реального часу перевірити, чи зможе наука правильного спрогнозувати фавориті найпрестижнішого футбольного турніру світу!

Читайте також: Чемпіонат світу. Франція громить Австралію, а Жиру повторив рекорд Анрі. ВІДЕО

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також