Чемпіонат світу. Південна Корея створює диво в матчі з Португалією. ВІДЕО

Південній Кореї в поєдинку з немотивованою Португалією для продовження боротьби потрібна була лише перемога.

Саме португальці забили у зустрічі першими. На 5 хвилині класну атаку номінальних гостей з передачі Далота завершив Рікарду Орта – 0:1!

Такий перебіг подій не міг влаштовувати Південну Корею. На 27 хвилині господарі заробили стандарт, який приніс успіх. Не обійшлося без Роналду! Форвард збірної Португалії прийшов на подачу до власних воріт, але зіграв дуже невдало – м'яч від спини нападника відлетів до Кім Йон Гвона, який із близької відстані пробив повз Діогу Кошту – 1:1!

У паралельній зустрічі Уругвай перемагав Гану 2:0, тому для Сона з партнерами було життєво необхідно вирвати перемогу.

Диво трапилося в компенсований до другого тайму час. Сон втік у контратаку, протягнув м'яч майже через усе поле і в оточенні половини команди португальців відпасував на вривання Хвану. Форвард Південної Кореї свій шанс у битві сам на сам використав, пробивши точно у кут воріт Кошти – 2:1!

Чемпіонат світу. Південна Корея створює диво в матчі з ПортугалієюPhoto by Getty Images

Після фінального свистка гравці та тренерський штаб збірної Південної Кореї залишилися в центрі поля, щоби дочекатися звістки з паралельного матчу. Уругвай більше Гані не забив – Португалія та Південна Корея виходять у плей-оф чемпіонату світу!