Чемпіонат світу. Португалія завдяки Фернандешу та Роналду розбирається з Уругваєм. ВІДЕО

Португалія в першому таймі поєдинку з Уругваєм володіла територіальною та ігровою перевагою, але єдинй небезпечний момент половини гри створили саме уругвайці. Бентанкур протягнув м'яч з центру поля, обіграв трьох суперників і пробив у ближній кут воріт Діогу Кошти. Голкіпер збірної Португалії встиг скоротити дистанцію і впіймати м'яч – сейв.

Після перерви португальці досить швидко вийшли вперед! На 53 хвилині Бруну Фернандеш подав з флангу на Роналду, який своїм стрибком дезорієнтував (мабуть, форвард торкнувся м'яча волоссям, або взагалі не торкнувся) голкіпера уругвайців Рочета і м'яч влетів у сітку воріт номінальних гостей – 1:0!

Чемпіонат світу. Португалія завдяки Фернандешу та Роналду розбирається з УругваємPhoto by Getty Images

Уругвай спробував перевернути гру замінами. Вихід Суареса додав гостроти атакам гостей, які мали шанс зрівняти рахунок. Максі з-за меж штарфного амйданчика потужним ударом перевірив на міцність кракас воріт португальців.

Зняв усі запитання стосовно переможця зустрічі Фернандеш. арбітр призначив пенальті за гру рукою гравця збірної Уругваю і півзахисник Манчестер Юнайтед легко з одинадцятиметрової позначки переграв Рочета – 2:0!

Міг у компенсований до другого атйму час Фернандеш оформити хет-трик, але поцілив із вигідної позиції у стійку воріт уругвайців.

Португалія перемагає і гарантує собі місце в плей-оф Чемпіонату світу.