Чемпіонат світу. Сенсаційна команда Марокко перемагає і виходить в плей-оф. ВІДЕО

Збірна Марокко в поєдинку з Канадою дуже швидко отримала подарунок від суперника.

На 4 хвилині канадський голкіпер Борян віддав неточний пас, вийшовши за межі штрафного майданчика, і цим скористався Зієш. Лідер збірної Марокко ударом в дотик перекинув воротаря суперників, поціливши у порожні ворота номінальних господарів – 0:1!

За двадцять хвилин перевага марокканців у рахунку стала ще комфортнішою. Хакімі пасом зі своєї половини поля вивів Ен-Несірі віч-на-віч з Боряном і форвард гостей ударом в ближній кут не залишив шансів канадцю – 0:2!

Чемпіонат світу. Сенсаційна команда Марокко перемагає і виходить в плей-офPhoto by Getty Images

Вдалий перебіг подій на полі трішки заспокоїв марокканців, які самі ж себе за це покарали. Агерд у власні ворота переправив м'яч після прострілу Адекугбе з флангу – Буну не врятував – 1:2!

Ен-Несері до перерви ще раз забив за марокканців, але все зіпсував офсайд у все того ж Агуерда.

Після перерви цікавіше атакували канадці.

Господарі створили супершанс на 72 хвилині. Гатчінсон після подачі з кутового потужним ударом перевірив на міцність поперечку воріт Буну, м'яч відлетів у поле (вдарившись на лінії воріт), де добивання Джонстона виявилося невдалим – над поперечиною.

Марокканці втримали переможний результат і сенсаційно вийшли з першого місця групи F.