Чемпіонський камбек. Дніпро-1 ламає непоступливий Минай. ВІДЕО

У матчі 11 туру команді Олександра Кучера довелося долати Минай Шарана.

Основні події події поєдинку в Ужгороді розгорнулися після перерви. Гра вибухнула після забитого м'яча гостей. Минай організував атаку, яку після передачі Нємчанінова і продовження від Колесника замкнув Воробчак – 0:1 на 64 хвилині!

Дніпро-1 цей удар суперника розбудив по справжньому. На 67 хвилині подачею Амаша з кутового скористався Сарапій – 1:1.

Минула хвилина - і вже номінальні господарі раділи своєму лідерству в рахунку. Бузанелло прострілив на дальню стійку воріт Миная, де ніким не прикритий Гуцуляк спокійно переправив м'яч у кут воріт Бандури – 2:1!

Добив деморалізовану команду Шарана на 74 хвилині Амаш. Гуцуляк знайшов пасом у штрафному майданчику суперника алжирця, який спокійно поцілив м'ячем у порожній кут воріт гостей – 3:1.

Не вдалося забити в цьому матчі Довбику. Форвард Дніпра-1 мав два супершанси, але з близької відстані у падінні спершу пробив у стійку, а згодом у поперечку воріт Бандури.

Команда Кучера продовжує втримувати лідерство в УПЛ.