Ліга конференцій. Довбик знову забиває, але Дніпро-1 на останніх хвилинах програє АЗ. ВІДЕО

Дніпро-1 у заключному матчі групового етапу Ліги конференцій на виїзді грав із АЗ.

Обидві команди уже гарантували собі вихід у плей-оф, але в цій зустрічі вирішувалося, хто з якого місця проходить далі. Адже перше місце в групі виводило одразу до 1/8 фіналу, а друга команда відправлялася до 1/16. Команді Олександра Кучера потрібно були лише перемагати у цій зустрічі, щоби посісти першу сходинку в групі.

На жаль, дніпряни пропустили уже на 8-й хвилині. Карлссон виконав подачу з лівого флангу за спину Сарапія і Одгорд точним сильним ударом головою відправив м’яч у кут воріт – 1:0.

Українці доволі швидко відповіли своїми гострими моментами. Спочатку з меж штрафного майданчика стріляв Піхальонок, а потім Бузанелло виконав подачу на Довбика і нападник Дніпра-1 з лінії воротарської зони пробивав головою. Та в обох випадках голкіпер АЗ Вергулст продемонстрував свої вміння і парирував удари.

На 29-й хвилині господарі відверто пробачили Дніпро-1. Карлссон подав з лівого флангу і Бейкема з близької відстані сильно пробив головою – Валеф парирував. На добиванні повітря виграв Одгорд, який скинув на усе того ж Бейкема, але цього разу захисник АЗ з декількох метрів влучив у стійку.

На 40-й хвилині українська команда зуміла зрівняти рахунок. Яніс Амаш прострілив з лівого флангу до воротарського майданчика, Довбик відтіснив корпусом захисника і в дотик переправив м’яч у сітку воріт – 1:1.

Одразу по перерві Сваток "наварив" біля власних воріт. Захисник віддав заслабкий пас на Валефа і голкіпер Дніпра-1 під тиском Одгорда був змушений у підкаті вибивати м’яч, але зробив він це просто на гравця АЗ Павлідіса, який щойно з’явився на заміну. Та цю супернагоду грек змарнував. Футболіст не влучив у площину воріт і м’яч пролетів поруч зі стійкою.

На 57-й хвилині зустрічі захист Дніпра-1 знову дав тріщину і Карлссон увійшов до штрафного майданчика українців та крутив у дальній кут – Валеф знову врятував. Потім другим темпом пробивав лівий захисник АЗ Керкез, але оборонець запустив м’яч значно вище воріт.

Свої моменти гравці АЗ таки змогли перетворити на гол. На 87-й хвилині після подачі від Сугавари Павлідіс, якого загубили захисники Дніпра-1, головою пробив точнісінько у кут воріт Валефа – 2:1.

Тож Дніпро-1 поступається АЗ 1:2 і відправляється в 1/16 Ліги конференцій.