Чемпіонський дубль Шахова

У 29-му, передостанньому турі Суперліги Греції ПАОК вдома приймав Левадіакос. Власне, перемога в цьому матчі гарантувала б підопічним Развана Луческу чемпіонство в грецькій Суперлізі. Українець Євген Шахов з’явився зі стартових хвилин зустрічі.

І вже на третій хвилині матчу Євген Шахов відзначився забитим м’ячем. Партнер Євгена віддав пас в центр, де вже набігав Шахов. Українець у дотик пробив по воротах, але влучив прямісінько у воротаря. Кіпер Левадіакоса відбив цей удар, але м’яч все ж перетнув лінію воріт. Шахов, щоб упевнитися в легітимності голу, заколотив м’яч у ворота ногою.

Подвоїв перевагу ПАОКа Бісесвар голом з пенальті.

У другому таймі ПАОК продовжив штампувати голи: спочатку відзначився Варела, а потім ще один гол записав до свого активу наш Євген Шахов. Українцеві ніхто не заважав пробити головою у штрафному майданчику суперника. Голкіпер парирував цей удар, але Шахов не виключився із епізоду й добре зіграв на добиванні.

А масну крапку в матчі та й, зрештою, у чемпіонаті Греції поставив гол Швідерскі.

У підсумку, ПАОК і Шахов перемагають 5:0 і достроково оформлюють чемпіонство в Суперлізі Греції. ПАОК вперше з 1985 року здобув титул чемпіона Греції.