Чергове визнання у Європі. УЄФА відзначила Катерину Монзуль

Про українську арбітриню знову говорять

Офіційний сайт УЄФА відзначив жінок-суддів, які цього сезону дедалі частіше долучалися до роботи на матчах топ-турнірів. Стефані Фраппар вперше судила поєдинок Ліги чемпіонів між Ювентусом та Динамо. А українка Катерина Монзуль працювала на матчі Ліги Європи між Гентом і Слованом.

Скрін з сайту УЄФА
Грудневий матч 5-го туру Ліги чемпіонів у Турині між Ювентусом і київським Динамо увійшов в історію. Уперше головним арбітром у цьому єврокубку стала жінка — Стефані Фраппар.

Її призначення на цю гру привернуло увагу преси з усього світу. УЄФА, між тим, дала змогу Фраппар провести цей поєдинок у звичайному порядку, ґрунтуючись на тому, що француженка є одним із найкращих арбітрів Європи. Фраппар привернула до себе увагу не вперше. Так, 2019 року вона працювала на фіналі Суперкубку УЄФА у Стамбулі.

При цьому вона не єдина жінка-арбітр, яка регулярно працює на матчах у чоловічому футболі. Цього сезону українка Катерина Монзуль судила матчі як у Лізі націй, так і в Лізі Європи. Причому поєдинок 3 листопада між Гентом і Слованом став першим у турнірі, коли жінці-арбітру допомагали жінки-асистентки — Олександра Ардашева та Марина Стрілецька

Читайте також: Динамо продовжує скидати баласт. Луческу готовий попрощатися з іще одним гравцем

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також