Черговий шедевр на Євро! Розкішний гол Шакірі приносить нічию із Шотландією. ВІДЕО

Черговий ігровий день на Євро-2024 закривали Шотландія та Швейцарія.

Шотландцям треба було реабілітовуватися за перший поєдинок із Німеччиною, в якому вони поступилися 1:5

Команда Стіва Кларка першою повела в рахунку в цій зустрічі. Сталося це на 13-й хвилині, Мактоміней пробивав із меж штрафного і м'яч летів в руки голкіперу швейцарців Зоммеру, але в останній момент втрутився Шер, який зрізав "шкіряного" у власні ворота – 1:0.

Та вже у середині першого тайму шотландці віддячили своєму супернику за перший гол. Ральстон необережно віддав передачу назад і викотив під удар Шакірі – зірка збірної у дотик із-за меж штрафної зони закрутив м'яч у верхній кут воріт – 1:1

Ще за декілька хвилин збірна Швейцарії ледь не вийшла вперед. Ндоє поблизу воріт Ганна накрутив захисників і завдав удару з близької відстані – голкіпер Шотландії відбив на кутовий.

Уже в наступному моменті Ндоє таки відправив м'яч у сітку воріт суперників, але рефері цей гол не зарахував, оскільки в гравця зафіксували положення поза грою.

В другому таймі, на 59-й хвилині, Ндоє вийшов віч-на-віч із Ганном, але переграти воротаря йому не вдалося.

На 67-й хвилині уже ледь не забили шотландці. Генлі після навісу з флангу пробивав головою з близької відстані, однак влучив у стійку.

На 90-й хвилині швейцарці могли вирвати перемогу. Амдуні замикав навіс від партнера по команді, але м'яч пролетів у лічених сантиметрах поруч зі стійкою.