Пенальті, вилучення і 6 голів. Німеччина запалила у матчі-відкритті Євро-2024. ВІДЕО

Збірна Німеччини у матчі-відкритті Євро-2024 грала з Шотландією.

Уже на перший хвилині Бундестім створили небезпечний момент. Рюдігер виконав розкішну діагональ через пів поля і вивів віч-на-віч із голкіпером Вірца, який намагався перекинути Ганна, але воротар Шотландії головою відбив м'яч. Щоправда, у зірки Баєра зафіксували мінімальний офсайд і навіть, якби він зміг забити, то гол би не зарахували.

Та вже на 10-й хвилині підопічні Юліана Нагельсманна вийшли вперед у рахунку. Кімміх віддав передачу з правого флангу в центр і Вірц у дотик майже з лінії штрафної зони завдав удару точно в кут – Ганн дістався до м'яча, але відбити його зумів – 1:0.

На 19-й хвилині гравці збірної Німеччини подвоїли перевагу. Гюндоган віддав чудовий розрізний пас до штрафного майданчика суперників на Гаверца, той притримав м'яч і скинув на Мусіалу, півзахисник на замасі прибрав захисника і потужно пробив під поперечку – 2:0.

На 42-й хвилині був близький, щоби забити Гюндоган. Гравець Барселони пробивав головою після навісу з флангу, але голкіпер відбив. М'яч відскочив назад до Гюндогана і йому одразу в ногу влетів Портеус. Клеман Тюрпен, який обслуговував цей матч, після перегляду VAR призначив пенальті і показав червону картку захиснику збірної Шотландії. Виконувати одинадцятиметровий удар взявся Гаверц і він з позначки спокійно переграв Ганна – 3:0.

Шотландці протягом перших 45-ти хвилин абсолютно нічого не створили біля воріт Ноєра – 0 моментів, 0 ударів.

У другому таймі картина гри не змінилася. Німці продовжували тиснути на ворота шотландців, створюючи свої моменти. На 58-й хвилині з меж штрафної зони стріляв Вірц – м'яч пройшов над поперечкою.

Згодом у своїй перші атаці після виходу на заміну міг забивати Сане, але вінгер Баварії з близької відстані пробив слабко і точко в руки Ганна.

На 68-й хвилині Бундестім забила вчетверте. Гравці збірної Німеччини розіграли ефектну комбінацію і Фюллькруг, який вийшов на заміну, вколотив м'яч у дальній верхній кут воріт – 4:0.

На 87-й хвилині збірна Шотландії зуміла порадувати своїх фанів. І допоміг їм у цьому Рюдігер. Саме захисник Німеччини після скидання від Маккенни випадково переправив м'яч головою у сітку воріт Ноєва – 4:1.

Однак, на останній хвилині зустрічі, німці забили ще раз. Емре Джан із-за меж штрафного майданчика потужним ударом вколотив м'яч у кут воріт – 5:1.

Так поєдинок і завершився. Збірна Німеччини стартує на Євро-2024 впевненою перемогою над Шотландією 5:1.