Чому вітав росіян з успіхами після 24 лютого? Наставник Італії пояснив свій вчинок

Головний тренер збірної Італії Лучано Спаллетті прокоментував свій вчинок.

Наставник італійської команди на передматчевій пресконференції пояснив, чому в травні 2023-го року публічно привітав російський зєніт із перемогою в чемпіонаті.

Лучано Спаллетті пояснив, чому привітав зєніт із чемпіонствомФото: Getty images

– Ще у травні Ви привітали ваш колишній клуб зєніт з чемпіонським титулом, зокрема, особисто згадали голову газпрому Олексія Міллера. Можете пояснити, чому через півтора року після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Ви публічно підтримуєте клуб, власники якого напряму фінансують війну, яка вбиває тисячі українців? 

– По-перше, в тій команді я тренував багатьох футболістів і працював з багатьма тренерами. Окрім того, було 5 співробітників, з якими я працював у тій команді. Так, пан Міллер був головою клубу. Я отримав привітання з перемогою у своєму чемпіонаті, італійському, і думаю, що мав право зробити те ж саме, привітавши їх з перемогою в їхньому чемпіонаті. Мені здається, що трішки некоректно прив'язувати спортивні події, спортивну діяльність до конфліктів, з якими я категорично не згодний. Я проти будь-якого конфлікту та війни взагалі. Ми, італійці, в тому числі наша збірна, дуже близькі до тих людей, які страждають. Я і всі ми думаємо про родини, які хочуть жити в мирі, про дітей, яких немає. Хочу зазначити – ми дуже сподіваємось, що цей конфлікт дуже швидко закінчиться. Ми близькі до всіх родин, які зазнають страждань. Я також повинен згадати про людей, які постраждали від паводка у Тоскані.

Читайте також: 4 голи за 20 хвилин! Лукаку влаштував феєрію у відборі до Євро-2024. ВІДЕО

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також