Чорний день для українців у Лізі Європи. Динамо без Мілевського не дивує, Петряк без подвигу

Динамо Брест і Фегервар зупинилися в одному кроці від групового етапу Ліги Європи.

Білоруська команда без Мілевського програла у плей-оф кваліфікації болгарському Лудогорцю. Брест пропустив двічі вже під кінець зустрічі. Спочатку Хачеріді не встиг заблокувати простріл Кешеру в штрафному майданчику. М’яч дійшов до Мену, який в дотик відправив його у сітку воріт – 0:1. А вже у наступному моменті нідерландський гравець накрутив того ж таки Хачеріді і викотив на ударну позицію Маріну, який з декількох метрів вколотив м’яч у дев’ятку – 0:2. Динамо Брест прощається з єврокубками.

Ще один українець Іван Петряк, який виступає за Фегервар, теж не зміг пробитися до групового етапу Ліги Європи. Угорська команда вдало розпочала поєдинок зі Стандардом і забила швидкий м’яч, проте провалила другий тайм і пропустила аж тричі. Відповісти бодай одним м’ячем Фегервар не зумів.

View this post on Instagram

A rájátszásban búcsúztunk az Európa Ligától Standard Liège 🆚 MOL Fehérvár FC 3-1 Gólszerzőnk: ⚽ 10’ Nikolics Nemanja Köszönjük a szurkolást! 🔴🔵 #vidi #molfehervarfc #szekesfehervar #veledazuton

A post shared by MOL Fehérvár FC Official (@vidinstagram) on Oct 1, 2020 at 12:52pm PDT

Проте, вдалим виявився дебют в єврокубках за Лех у Василя Кравця. Польський клуб зумів у меншості (на 77-й хвилині другу жовту отримав Шатка) втримати перемогу. Поєдинок закінчився з рахунком 2:1 на користь Леха. Український захисник відіграв у цій зустрічі 71 хвилину, після чого був замінений.

Ще двоє українців Дмитро Чигринський та Євген Шахов, який нещодавно приєднався до АЕКа, зуміли пройти до групової стадії Ліги Європи. На останніх хвилинах грецький клуб вирвав перемогу у Вольфсбурга. Ансаріфард вже на останніх хвилинах доданого часу подарував АЕКу путівку до Ліги Європи.