Чи був пенальті? Мудрик прокоментував скандальний момент матчу з Італією. ВІДЕО

Вирішальний поєдинок між збірними України та Італії за вихід на Євро-2024 залишив очевидний  присмак скандалу.

Мова про епізод, який стався на третій доданій до другого тайму хвилині, коли Крістанте у власному штрафному майданчику зачепив ногу Мудрика, який його випередив, і вінгер збірної України впав на газон. (Відео епізоду на 10:07 у відеоогляді)

Головний арбітр зустрічі Хесус Хіль Мансано пенальті не призначив, а рефері VAR не покликав дивитися відеоповтор, тим самим підтвердивши рішення судді в полі.

Уже після зустрічі Михайло Мудрик у коментарі Брутальному футболу підтвердив, що Крістанте сфолив проти нього, а це означає, що рефері мав призначити пенальті.

Михайло Мудрик про фол у матчі зі збірною ІталіїФото: Getty images

Однак, про те, що був фол говорять навіть в Італії. Ось, що написав портал Cagliari Live TV:

Мудрик явно випереджає Крістанте, який торкається опорної ноги вінгера Челсі. Півзахисник Роми явно не встигає і навіть не торкається м'яча. Мудрик падає, контакт виглядає очевидним, але арбітр не дає свисток.

А ось, що сказав цей епізод український журналіст Володимир Звєров у своїй програмі "Звєров Про Футбол". Він пояснив, чому це мав бути одинадцятиметровий, провівши аналогію з призначеними пенальті в УПЛ.

І як тут не згадати слова президента УЄФА Александа Чеферіна про те, що Італія повинна кваліфікуватися на Євро-2024.