Дебрецен шокує Ференцварош Реброва ударом в стилі Роналду

Неймовірний гол ударом через себе від Жорі шокує команду Реброва…

Матч Дебрецена і Ференцвароша – центральний у 21 турі чемпіонату Угорщини. Команда Сергія Реброва з Іваном Петряком і Ігорем Харатіним у складі намагалася ще більше відірватися від групи переслідувачів, в яку входить той самий Дебрецен. Ференцварошу після першого тайму така задумка вдавалася завдяки голу Двалі.

Проте під завісу зустрічі Дебрецен перевернув все з ніг на голову. Спочатку Тежер впевнено реалізував зароблене партнером пенальті, а на останніх хвилинах компенсованого часу диво-голом відзначився Жорі:

Перемога 2:1 дозволила Дебрецену скоротити відстань до лідера. Ференцварош матиме як мінімум 6 очок переваги перед найближчим переслідувачем після звітного туру.

Нещодавно стало відомо, що Сергій Ребров хоче запросити до Ференцвароша ще одного українця.