Дебютний матч Луніна за Реал

Андрій Лунін дебютував у складі Реала у першому матчі королівського клубу у рамках підготовчого турне до нового сезону. На арену у Маямі (заповнену понад 64 тисячами глядачів) українець вийшов на другий тайм, коли Галактикос вже програвали Манчестер Юнайтед 1:2. Його візаві – Касілья – пропускав від Санчеса і Еррери на 18 та 27 хвилинах відповідно. Два гола з трьох ударів у площину воріт.

Фото з соцмереж

Реал забив м’яч у роздягальню зусиллями Бензема на 45+3.

Упродовж другого тайму Худен Лопетегі провів аж 11 замін, повністю змінивши склад і випустивши трьох новачків Галактикос, однак на підсумковий рахунок це не вплинуло. Лунін відстояв свій відрізок поєдинку на нуль (щоправда і МЮ в атаці не феєрив – 0 ударів, 0 у площину), та його команда так і програла 1:2. У коментарях до наведеного нижче посту, фани Реала порадили Андрієві завести нарешті аккаунт у твіттері.

До слова, Манчестер Юнайтед здобув перемогу вперше за останні 5 матчів.