Дістав м'яч із дев'ятки! Лунін врятував Реал і мадридці перемогли. ВІДЕО

Мадридський Реал здобув перемогу в надскладному матчі з Мальоркою.

Долю зустрічі вирішив лише один гол. На 48-й хвилині Чуамені наважився на дальній удар, м'яч зачепив одного із суперників та залетів точно у дальній кут – 0:1.

Свій вагомий внесок у перемогу зробив і Лунін. Вперше серйозно вступити в гру він був змушений на 31-й хвилині. Після навісу з кутового Раїльйо пробив головою точно у кут – голкіпер Реала парирував (сейв Луніна на 0:53 у відеоогляді).

Вдруге рятувати свою команду українець був змушений на 74-й хвилині. Дардер завдав потужного удару по воротах Реала – м'яч летів у дев'ятку, але Лунін у ефектному стрибку відбив на кутовий (на 4:34 відеоогляді)

Тож Реал перемагає 1:0 і набирає 78 пунктів.