Достроковий чемпіон. Шахтар розбирається у Львові з Дніпром-1. ВІДЕО

Шахтар, як і в матчі із Зорею, зумів дуже швидко відкрити рахунок у зустрічі.

Вже на 9 хвилині Артем Бондаренко вдало зіграв на підбирання біля штрафного майданчика Дніпра-1 і влучним ударом відправив м'яч у ближній кут воріт Рибака – 1:0!

Гірники взяли гру під свій контроль, дозволивши за весь перший тайм створити лише один по-справжньому небезпечний момент. Довбик отримав м'яч у штрафному майданчику, на замасі прибрав декількох суперників і з правої пробив – м'яч встиг заблокувати Ракицький.

У Дніпра-1 був цілий тайм, щоби виправити ситуацію, але команда Кучера відверто розвалилася.

Впродовж 4 на старті другого тайму Шахтар забив двічі! Спочатку Сікан реалізував вихід віч-на-віч із Рибаком після передачі Зубкова – 2:0!

А потім радість в обіймах партнерів розділив Тарас Степаненко. Капітан донецької команди наважився на дальній удар – Рибак знову не виручив – 3:0.

Міг відквитати бодай один м'яч Довбик, але форвард свої моменти цього дня не реалізував.

Підпсував святковий настрій господарям епізод у компенсований до другого тайму час. Назарина стрибнув з-заду в ноги Пеглоу. Бразилець на такі дії відрегаував, схопивши кривдника за шию. Потім у сутичку втрутилися представники обох команд. Штовханина з моментами бійки увінчалася вилученнями для Пеглоу, Назарини та Трубіна.

Шахтар довів поєдинок до переможного завершення. Команда Йовічевича забирає чемпіонство.