Неочікуваний розгром. Зоря з вилученням програє Шахтар. ВІДЕО

Центральний матч 28 туру УПЛ відбувся у Києві.

Шахтар дуже швидко захопив ініціативу у грі із Зорею. Підопічні Йовічевича вийшли вперед у рахунку вже на 5 хвилині. ЗУбков з флангу віддав у центр на Судакова, який без роздумів пробив з лінії штрафного майданчика точно у кут воріт Сапутіна – 0:1!

Луганці довго не могли оговтатися від такого удару суперника. Ближче до середини першого тайму підопічні Ван Леувена відповіли двома непоганими ударами. Спочатку Русин після помилки Трубіна цілив у ближній кут воріт Шахтаря – сейв голкіпером. А за декілька хвилин все той же Трубін потягнув м'яч з кута власних воріт після небезпечного удару Булеци.

Шахтар заспокоїв гру і перед самісінькою перервою ледь не забив удруге. Конопля прорвався флангом у штарфний майданчик Зорі, віддав під удар Судакову, якому захисники пробити завадили, але м'яч відлетів до ніким не прикритого Криськіва. Вінгер номінальних гостей з вигіної позиції пробив повз ворота.

Здавалося, що після перерви гра має стати ще цікавішою, але вбив інтригу Снурніцин. Захиснику Зорі не сподобалися дії Зубкова, на які оборонець вирішив відповісти навмисним ударом по ногах півзахисника Шахтаря – вилучення.

Більшістю підопічні Йовічевича скористалися на 59 хвилині. Бондаренко з першої спроби пробив у суперника, м'яч відскочив до Криськіва, який передачею в один дотик вивів Бондаренка віч-на-віч із Сапутіним. Цього разу молодий півзахсиник не схибив – 0:2!

До розгрому довів рахунок Келсі. Форвард замінив Сікана на 80 хвилині, а на 83 замкнув простріл Топалова з флангу – 0:3.

Шахтар показав свою силу і вже у наступному турі команда Йовічевича може оформити чемпіонство!