Довбик і Буяльський допомогли Ванату. Форвад Динамо знову робить дубль. ВІДЕО

Владислав Ванат продовжив свою результативну серію.

Молодий талант київського клубу вже у першому таймі гостьового матчу з загребським Динамо відзначився дублем.

На 8 хвилині ексфорвард Чорноморця після передачі Артема Довбика влучним ударом засмутив господарів поля – 0:1.

Минуло стільки ж часу, а Ванат вже приймав привітання з іще одним забитим м'ячем. Буяльський вивів нападника віч-на-віч з гокліпером загребців Загорацем, якого українець легко переграв – 0:2!

Комфортна перевага заспокоїла підопічних Луческу. Хорватський колектив перехопив ініціативу і ще до перерви зрівняв рахунок. Спочатку на 29 хвилині Вукотич дальнім ударом не залишив шансів Бойку – 1:2. А на 38 хвилині Менало, прорвавшись флангом і обігравши Сироту, поцілив точно у дальній кут воріт киян – 2:2.

Міг вирвати перемогу для своєї команди Владислав Кулач. Нападник, який з'явився на полі під завісу зустрічі, у компенсований до другого тайму час пробивав головою після навісу Андрієвського з кутового – голкіпер загребського Динамо врятував свій клуб від поразки.

Кияни розписують нічию з хорватським суперником!