Довбик забиває – Дніпро-1 перемагає. Команда Кучера розбиває Металіст 1925. ВІДЕО

Після невдачі у поєдинку з АЗ команда Олександра Кучера мала можливість повернутися на переможну хвилю завдяки матчу в УПЛ.

Зі старту зустрічі в Ужгороді дніпряни заволоділи ініціативою, яку до перерви в голи мав перетворювати Артем Довбик. Форвард збірної України змарнував дві хороші нагоди. Спочатку нападник з розвороту пробив поруч зі стійкою воріт Мозіля. А ближче до завершення першої половини Довбик після класної розрізної передачі від Піхальонка змарнував вихід віч-на-віч з голкіпером харків'ян, в дотик пробивши повз ворота.

Другий тайм розпочався з супершансу Металіста 1925. Габелок віддав у вільну зону на Борячука, а той, увірвавшись до штрафного майданчика господарів, пробив повз Валефа, який викинувся з воріт. На щастя для Дніпра-1, м'яч пройшов поруч зі стійкою.

Підопічні Кучера відповіли ударно. Мав забивати Назаренко, який отримав пас від Довбика у штрафному майданчику гостей і з близької відстані пробив – м'яч влучив у стійку воріт Мозіля.

Та за хвилину господарі все ж досягли свого. Амаш подачею з кутового знайшов на лінії воротарського майданчика Металіста 1925 ніким не прикритого Адамюка, який ударом головою поцілив точно у порожній кут – 1:0!

Не встигли гості оговтатися від такого удару Дніпра-1, а рахунок вже став 2:0. Адамюк вибив на Гуцюляка, той скинув на Довбика, який протягнув м'яч до штрафного майданчика харків'ян і пробив повз Мозіля точно у дальній кут – 2:0.

Добив Металіст 1925 Артем Громов. Ексгравець Зорі на 88 хвилині з декількох метрів пробив Мозіля – 3:0!

Три перемоги у трьох матчах УПЛ. Дніпро-1 підбирається до Шахтаря, який лідирує в чемпіонаті.