Ліга конференцій. Дніпро-1 програє АЗ через жахливу помилку. ВІДЕО

Матч Дніпра-1 з АЗ в Кошице розпочався під сильну зливу

В негоду нідерландці все одно мали ігрову перевагу в першій половині гри, але єдиний небезпечний момент створили саме підопічні Олександра Кучера. На 18 хвилині Гуцуляк скинув на Довбика, форвард дніпрян з флангу прострілив на того ж Гуцуляка, який не встиг переправити м'яч у сітку воріт гостей, але дезорієнтував Бейкема. Оборонець АЗ переправив м'яч у стійку власних воріт.

Нідерландці відповіли після перерви.

Одгар на 61 хвилині вирішив перевірити пильність Валефа, пробивши в моменті, який вимагав подачі. Бразильський голкіпер господарів легким дотиком перевів м'яч у поперечку власних воріт.

Удар Одгара став дзвіночком, який захист Дніпра-1 прослухав. На 64 простріл Сугавара замкнув Де Віт, якого проспали Сваток з Адамюком – 0:1.

На жаль, відповісти своїми результативними діями номінальним господарям не вдалося. Під завісу матчу могли підопічні Кучера пропустити ще, але Валеф врятував свою команду після удару й добивання Райндерса.

0:1 - Дніпро-1 поступається у своєму стартовому матчі Ліги конференцій.