Друга поразка поспіль! Арсенал без Зінченка поступається середняку АПЛ. ВІДЕО

Арсенал програє у другому матчі поспіль в АПЛ. Каноніри в 20-му турі чемпіонату Англії поступилися Фулгему 1:2.

Поєдинок для команди Артети розпочався дуже добре. Уже на 5-й хвилині вони повели у рахунку. Сака опинився першим на добиванні після сейву від Лено і спокійно переправив м'яч у порожній кут воріт – 0:1.

Та вже на 29-й хвилині господарі відігралися. Гравці Фулгема організували швидку контратаку, Кейрні прострілив на дальню стійку на Хіменеса, який переправив м'яч у сітку воріт – 1:1.

А на 59-й хвилині Фулгем вийшов уперед. Після подачі з кутового і ряду рикошетів м'яч відлетів до Де Кордови-Ріда, який з близької відстані прошив Раю – 2:1.

У підсумку цей гол став переможним для Фулгема і приніс команді 3 очки. Для Арсенала ж це друга поразка поспіль. У попередньому турі вони поступилися Вест Гему.

Відзначимо, Олександр Зінченко цей матч пропускав через невелику проблему з литковим м'язом.