Другий трофей у сезоні! Шахтар здолав Ворсклу у фіналі Кубку України. ВІДЕО

У cереду, 15 травня, відбувся фінальний поєдинок Кубка України, в якому зустрілись полтавська Ворскла та донецький Шахтар.

Дуже динамічно розпочалась гра. Одразу стало очевидно, що боротьба на полі буде до останньої секунди і обидві команди налаштовані на перемогу. Так, на 16-й хвилині Зубков зробив навіс, але Ісенко випередив Сікана, вибивши м’яч.

Шахтар зіграв у фіналі з ВорсклоюФото: ФК Шахтар

Відповідь від Ворскли не змусила на себе довго чекати. На щастя гірників Різник випередив Кане і не дозволив йому створити небезпеку біля своїх володінь. Через декілька хвилин знову Кане вибіг в атаку і в другий раз Різник врятував свою команду, зафіксувавши м’яч після удару африканця.

На 40-й хвилині Шахтар відкрив рахунок у фіналі Кубка України. Після подачі від Азарова, Сікан головою вразив ворота Ворскли – 1:0! За мінімальної переваги гірників команди пішли на перерву.

На другий тайм Ворскла вийшла з бойовим настроєм. Вже на 47-й хвилині полтавчани мали змогу забити – Мякушко пробив, але Різник опинився на місці.

Натомість, Шахтар подвоїв перевагу. Конопля замкнув передачу з правого флангу, Ісенко потягнув м'яч, але він вже був на лінії і арбітр матчу після перевірки VAR зарахував цей гол – 2:0!

Не залишали спроб підопічні Долганського відігратися, і скоротити відставання полтавчанам таки вдалося. На 85-й хвилині Ворскла повернула інтригу у поєдинок. Ковталюк ефектно завершив простріл від Крупського ударом п'ятою – 2:1!

Утім, команді Пушича вдалося зберегти переможний рахунок 2:1. Таким чином, гірники стали володарями Кубку України-2023/2024!

Нагадаємо, раніше Шахтар мінімально обіграв Динамо (1:0) і достроково став чемпіоном УПЛ сезону 2023/24!