Дубль Бражка вирішив! Динамо у матчі з 6-ма голами перемагає Олександрію. ВІДЕО

Динамо після поразки від Оболоні 0:1 в Кубку України і вильоту з турніру в 9-му турі УПЛ приймало Олександрію.

З перших хвилин кияни активно почали тиснути на суперника і мали дві небезпечні нагоди. Спочатку Буяльський крутив у дальній кут, але м’яч пройшов у лічених сантиметрах від стійки. А потім після прострілу з правого флангу пробивав Ярмоленко – знову повз ворота.

Однак, на 15-й хвилині підопічні Мірчі Луческу таки забили. Андрієвський виконав подачу до штрафного майданчика Олександрії, Караваєв головою переправив м’яч на дальню стійку, де був ніким не прикритий Бражко, і опорний півзахисник Динамо з близької відстані прошив Єрмакова – 1:0.

Супернагоду відігратися Олександрія мала на 38-й хвилині. Джевані після прострілу лівого з флангу від Шулянського завдав удару з меж воротарського майданчика, але Бущан врятував Динамо від пропущеного м’яча.

Та вже на 42-й хвилині Олександрія таки зрівняла рахунок. Після подачі з кутового Сирота в боротьбі з Кравченком не вдало зіграв головою і скинув на дальню стійку, куди увірвався Джевані, який впритул вколотив м’яч у сітку воріт Динамо – 1:1.

Та радість олександрійців була недовгою, адже вже у наступній атаці кияни знову повели у рахунку. Караваєв поборовся на правому фланзі, Ярмоленко підхопив м’яч і прострілив до воротарської зони на Ваната, який випередив захисників та голкіпера і пробив у порожній кут – 2:1.

Одразу по перерві гравці Олександрії знову зрівняли рахунок. Сталося це на 48-й хвилині. Скорко опинився першим на підбиранні і з-за меж штрафного майданчику завдав сильного удару у кут воріт Бущана  голкіпер Динамо до м’яча не дотягнувся – 2:2.

Динамівці почали ще сильніше тиснути на ворота Олександрії, але змогли забити аж на 83-й хвилині. Сталося це на кутовому. Буяльський навісив до штрафного майданчика, Ванат виграв повітря і скинув на дальню стійку, де знову був ніким не прикритий Бражко (як в моменті і з першим голом), який в дотик переправив м’яч у сітку воріт – 3:2.

Масну крапку в зустрічі вже у компенсований час Буяльський. Кабаєв протягнув м’яч з лівого флангу, увійшов до штрафного майданчика і віддав передачу у воротарську зону на капітана Динамо, який з декількох метрів не схибив – 4:2.

Тож, Динамо здобуває непросту перемогу над Олександрією з рахунком 4:2.