Кубок України! Оболонь СЕНСАЦІЙНО вибиває Динамо з турніру. ВІДЕО

Київське дербі в 1/8 фіналу Кубку України – Оболонь вдома приймала Динамо.

Зі стартових хвилин підопічні Луческу взяли м’яч під контроль і почали тиснути на ворота суперника. Протягом першої половини тайму динамівці мали два моменти і обидва вони були в Беніто. Спочатку, на 9-й хвилині, нігерійський футболіст пробивав головою – Кичак парирував. А потім Беніто після чудової комбінації стріляв з меж штрафного майданчика, але м’яч пройшов вище воріт.

Господарі на це відповіли своїми гострими нагодами На 28-й хвилині після навісу з лівого флангу головою пробив Краснопір, але Нещерет зреагував і перевів на кутовий. Згодом уже після подачі з правого флангу удару головою завдавав Фатєєв – цього разу голкіпер Динамо зумів забрати м’яч до рук. Згодом Нещерет вкотре врятував свою команду, парирувавши удар Краснопіра у дальній кут з меж штрафного майданчика.

Під кінець першої половини зустрічі момент знову мав Беніто. Нігерієць опинився сам перед воротами, але з близької відстані пробив дуже невдало.

А по перерві Оболонь вийшла уперед. Сталося це на 57-й хвилині. Господарі зробили перехоплення поблизу штрафного майданчика Динамо (Косовський вибив м’яч у підкаті м’яч з-під ніг у Бражка), а потім Суханов потужним ударом прошив Нещерета – 1:0.

Після цього динамівці кинулися відігруватися. На 84-й хвилині Буяльський був дуже близьким, щоби зрівняти рахунок. Капітан Динамо сильно пробивав із меж штрафного майданчика, але Кичак був на висоті.

Одразу після цього момент мав Сирота. Захисник Динамо завдав удару головою після подачі з кутового, але воротар Оболоні знову відбив.

Та м’яч пройшов не йшов у сітку воріт Оболоні. На 87-й хвилині, Буяльський зі штрафного влучив у поперечку.

Тож, Оболонь СЕНСАЦІЙНО перемагає Динамо в Кубку України з рахунком 1:0!