Дубль новачка не допоміг. Зоря не втримала перемогу над Кривбасом Вернидуба. ВІДЕО

У 5-му турі чемпіонату України Зоря на стадіоні імені Валерія Лобановського приймала Кривбас Юрія Вернидуба, який цього сезону ще не знав смаку перемоги.

Старт поєдинку вийшов цікавим. Уже на 9-й хвилині головний арбітр матчу Микола Балакін цілком справедливо призначив пенальті у ворота Зорі. Мацапура збив у штрафному майданчику Татаркова. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Хобленко, потужно пробивши у кут воріт – 0:1. До слова, цей гол став першим для Кривбаса цього сезону.

Ще за декілька хвилин підопічні Юрія Вернидуба були близькі, щоби забити вдруге. Після чудової комбінації Татарков вийшов віч-на-віч із Мацапурою, але голкіпер Зорі відбив удар гравця Кривбаса.

На 17-й хвилині Зоря відігралася. Данченко розрізною передачею до штрафного майданчика знайшов Булецу, той прострілив до воротарської зони, куди увірвався Кирюханцев, що у підкаті і відправив м’яч у сітку воріт – 1:1.

На 28-й хвилині луганці узагалі вийшли вперед. Гравці Зорі перехопили м’яч поблизу центра поля і Шахов виконав чудове закидання за спини захисників до штрафного майданчика Кривбаса. Кирюханцев випередив оборонця і у дотик пробив у дальній кут – 2:1. Потужний дебют від новачка Зорі, який лише наприкінці вересня приєднався до луганського клубу.

Ще за декілька хвилин Назарій Русин просто пробачив гостей. Крістіан прострілив до штрафної зони на нападника Зорі, який опинився абсолютно сам перед воротами. Але форвард погано влучив по м’ячу і він полетів за межі поля.

Більше небезпеки біля воріт жодної з команд у першій половині зустрічі не було.

Уже в другому таймі, на 58-й хвилині, ще один момент мав Русин. Кирюханцев зробив подачу до воротарської зони на свого нападника, але той з близької відстані головою не влучив у ворота.

Ще за три хвилини пробачив Кривбас Шахов. Після подачі з флангу ексгравець Лечче головою з декількох метрів розстрілював ворота Кривбаса, але Сарнавський продемонстрував реакцію і здійснив сейв.

Натомість, на 66-й хвилині Кривбас зрівняв рахунок. Задерака на лівому фланзі обіграв захисника увійшов до штрафного майданчика і сильно пробив з лівої. Мацапура відбив перед собою, але першим на добиванні опинився Назар Волошин. Орендований у Динамо гравець заштовхнув м’яч у ворота – 2:2.

Більше забитих м'ячів не було. Тож, Кривбас здобуває другий заліковий бал цього сезону. Зоря ж після 5-ти турів має 10 очок.