Дуже багато моментів! Динамо у Києві розбирається з Ворсклою. ВІДЕО

Динамо вже без Сергія Сидорчука просто вибухнуло активністю на старті домашнього матчу з Ворсклою.

Кияни відкрили рахунок вже на 5 хвилині гри. Дубінчак віддав у центр на Ваната, а форвард господарів п'ятою віддав на ривок Волошину, який проскочив двох захисників полтавців і пробив повз Ісенка – 1:0!

Вже у наступній атаці Ісенко свою команду врятував після удару в дев'ятку від Дубінчака.

Мав подвоювати перевагу в рахунку своєї команди Ванат на 15 хвилині. Форвард Динамо отримав від Бражка м'яч поблизу одинадцятиметрової позначки, але не зумів влучити у ворота.

Ванат все ж забив на 20 хвилині, коли скористався передачею від Біловара і переправив м'яч у ворота. Проте радість господарів зіпсував арбітрі зустрічі Ярослав Козик, який після підказки відеоасистента гол через офсайд скасував.

На VAR цього вечора працював Максим Козиряцький, до якого будуть питання від обох команд. Спочатку вже згаданий відеоасистент разом із головним арбітром зустрічі нагородили захисника полтавців Сантану лише жовтою карткою за епізод, в якому оборонець гостей ногою вдарив у голову Ванату.

Ще один цікавий епізод стався вже біля воріт Динамо, коли після подачі з кутового та мінімального дотику від гравця Ворскли м'яч влучив у руку Ярмоленко. Арбітр повтори не дивився в жодному з епізодів...

Другий тайм розпочався з обміну моментами.

Назар Волошин мав шанс оформити дубль, але з близької відстані не зумів переграти Ісенка. Підопічні Скрипника відповіли ударом Кане – Бражко став на шляху м'яча, який від гравця Динамо полетів зачепив стійку воріт Бущана.

Темп гри впав і нагод було все менше, проте їхня якість була не гіршою. Кабаєв в швидкій атаці вирішив не ділитися м'ячем з Ярмоленком, який просив під удар в порожній кут), хитнув захиснкиа суперника і пробив у дальній кут воріт Ісенка – стійка врятувала гостей.

Зняв усі запитання стосовно переможця Беніто. Джокер Луческу скористався пасом Бульяського, вийшов віч-на-віч із Ісенком, обіграв голкіпера Ворскли, потім ще й оборонця полтавців прибрав на замасі і відправив м'яч у сітку порожніх воріт – 2:0!

На останніх хвилинах люб'язні господарі (в обличчі Буяльського) ще декілька разів пробачили захист гостей, але перемозі команди Луческу це ніяк не загрожувало. Кияни повертаються на переможний шлях.