Два асисти за 15 хвилин. Українець тягне свій клуб на вищий рівень. ВІДЕО

Гравець молодіжної збірної України Максим Кучерявий допоміг Фалкірку на виїзді розгромити розгромити Аллоа (1:4).

Аатакувальний півзахисник на 9 хвилині зустрічі подачею з кутового знайшов у чужому штрафному майданчику Маккея, який скористався помилкою голкіпера і відправив м'яч у сітку воріт господарів – 0:1.

А за 6 хвилин Кучерявий розіграв штрафний з Кеннеді, який дальнім ударом зробив рахунок 0:2.

Цього сезону на рахунку Кучерявого гол і два асисти в 12 матчах за Фалкірк в Лізі 1 (третя за силою ліга Шотландії). Команда українця йде на другій сходинці в турнірній таблиці чемпіонату

Нагадаємо, Фалкірк орендував Кучерявого у Сент-Джонстона до кінця травня цього року.