Два пенальті, чотири голи і багато моментів. Зоря б'є Ворсклу в Ужгороді. ВІДЕО

Зоря у першому турі нового сезону УПЛ розібрала в Ужгороді Ворсклу Скрипника.

Підопічні ван Леувена дуже швидко вийшли уперед. На 6 хвилині Різник збив у власному штрафному майданчику Крістіана і Монзуль без роздумів вказала на одинадцятиметрову позначку. Пенальті без шансів для голкіпера Ворскли реалізував Назарина1:0.

Дуже швидко господарі могли подвоїти свою перевагу в рахунку, але все той же Різник врятував полтавців після удару Безбородька.

Проте ще до перерви гості пропустили вдруге. Провал у захисті команди Скрипника завершився виходом віч-на-віч Безбородька з Різником. Ексгравець Десни легко обіграв голкіпера збірної України і покотив м'яч вже у порожні ворота Ворскли – 2:0.

Після перерви луганці дуже швидко забили ще!

Кабаєв вивів Безбородька на ворота Ворскли і той, як і в першому випадку, не підвів – 3:0!

Відквитати один м'яч гостям вдалося на 73 хвилині. Чурко зачепив у власному штрафному майданчику Олійника – пенальті. Сам постраждалий з одинадцятиметрової позначки пробив точно у кут воріт Мацапури – 3:1.

На останніх хвилинах основного часу Степанюк міг скоротити відрив до мінімального, але Мацапура потягнув удар суперника з меж штрафного майданчика.

Зоря довела матч до заслуженої перемоги, а Віктору Скрипнику доведеться попрацювати над захистом полтавської команди.