Дві червоні і пенальті! Динамо перемагає Оболонь в Київському дербі. ВІДЕО

У заключному матчі 17-го туру УПЛ на стадіоні імені Валерія Лобановського відбувалося Київське Дербі – Динамо приймало Оболонь.

Початок зустрічі вийшов не дуже вдалим для гостей. Уже на 13-й хвилині вони залишилися в меншості. Ванат втікав на побачення із голкіпером і в цей момент його ззаду завалив на газон Вовкун. Головний арбітр зустрічі Віктор Копієвський без вагань показав захиснику Оболоні червону картку.

Після цього господарі мали декілька нагод забити. Спочатку, на 20-й хвилині після подачі з кутового із лінії воротарської зони головою пробивав Ванат, але він не зміг вдало підлаштуватися під м’яч і удар вийшов дуже невдалим.

На 28-й хвилині нападник Динамо вибігав віч-на-віч із голкіпером Оболоні, але Кичак виграв цю дуель, парирувавши постріл форварда.

Утім, попри свою перевагу біло-сині не змогли забити у першому таймі і пішли на перерву за рахунку 0:0.

Уже в другій половині зустрічі динамівці таки повели у рахунку. На 67-й хвилині голом відзначився Беніто, який з'явився на полі на 62-й хвилині. Нігерійський вінгер отримав м'яч у штрафному майданчику Ворскли рикошетом від Нагієва, прикрив його корпусом і сильно пробив поміж ніг Кичаку – 1:0.

На 84-й хвилині Оболонь взагалі залишилася удев’ятьох – другу жовтку отримав Мороз.

Наприкінці зустрічі підопічні Шовковського ще й заробили право пробити пенальті. Лук’янчук у штрафному майданчику сфолив проти Буяльського і Копієвський після перегляду відеоповтору призначив одинадцятиметровий. Ванат з позначки впевнено переграв Кичака – 2:0.

Тож, Динамо перемагає у своєму заключному матчі 2023-го року. Після цієї перемоги біло-сині мають 28 очок і займають 4-ту сходинку в чемпіонаті України. При цьому кияни мають ще три гри в запасі.