Двічі врятував Бенфіку! Трубін зробив два круті сейви за Бенфіку. ВІДЕО

Анатолій Трубін допоміг Бенфіці здобути перемогу в матчі 15-го туру чемпіонату Португалії з Фамаліканом (3:0).

Українець мав мало роботи протягом зустрічі і вперше був змушений вступити у гру на 60-й хвилині. Тоді Чикінью продерся до штрафного майданчика Бенфіки і з близької відстані намагався переграти Трубіна, але кіпер "орлів" був на висоті. (на 7:00 у відеоогляді)

А на 65-й хвилині українець знову врятував свою команду. Фонсека стріляв із розвороту з одинадцяти метрів і Трубін відбив. (на 8:24 у відеоогляді)

Окрім того українець ще двічі робив ефектні сейви (один із разів навіть під час виходу віч-на-віч), але в обох випадках у гравців гостей фіксували положення поза грою.

У підсумку Анатолій Трубін отримав високу оцінку від відомого порталу WhoScored – 7,3 бала.