Динамівська драма в Луцьку. Як Шовковський пролетів повз ЄВРО

2012 рік. Луцька Волинь приймає київське Динамо у 28-му турі чемпіонату України. До старту ЄВРО-2012 залишається трішки більше місяця.

Боротьба за чемпіонство із Шахтарем в розпалі. Динамо дуже важливо було перемагати. Юрій Сьомін спостерігав з трибун за матчем. Волинь тренував Анатолій Дем’яненко.

На початку зустрічі стовідсотковий момент втратив Алієв — не забив пенальті.

Максим Коваль на лавці запасних. Скоро йому доведеться з’явитися на полі. В кінці першого тайму сталася футбольна трагедія. Моторошний момент — Шовковський отримав вкрай важку травму плеча. На ЄВРО-2012 він не зіграє… Трохи згодом у Шовковського діагностують розрив зв’язок плечового суглобу.

Photo by Genya Savilov/EuroFootball/Getty Images

Гол Шевченка під кінець першого тайму тоді врятував киян. Коваль непогано виручив команду після удару Сімініна.

1:0 – перемога Динамо в Луцьку, після якої всім було сумно. Головний воротар країни вилетів зі складу перед самісіньким чемпіонатом Європи.

Через 7 років Шевченко та Шовковський вже у ролі тренерів виведуть Україну на ЄВРО-2020.

Дивіться також: OldSchool Динамо – Шахтар 1998. Протистояння, яке ще не стало класичним.