Динамо – Хайдук. Заслужена поразка команди Михайличенка

Хорвати дали українцям урок.

Після легкої прогулянки у матчі з Вардаром на Динамо очікував набагато серйозніший суперник – хорватський Хайдук. На перший тайм Олексій Михайличенко випустив максимально бойовий склад, який мав би вести гру, але так не сталося.

Друга команда чемпіонату Хорватії з перших хвилин показала, що боятися іменитішого суперника наміру не має. Ініціатива допомогла хорватами вже на 20 хвилині заробити супершанс, щоб відкрити рахунок. Крековича у своєму штрафному майданчику збив Шабанов. Пенальті взявся виконувати Цакташ – піжонську спробу суперника Бущан розгадав і удар у стилі Паненки перевів на кутовий.

Мали гості ще один хороший момент у першій половині зустрічі, але Крекович, вирвавшись майже віч-на-віч з голкіпером Динамо, пробив вище воріт.

Кияни теж мали дві класні нагоди до перерви. Удару Попова трохи забракло влучності після навісу від Де Пени – м’яч пройшов поруч зі стійкою воріт Хайдука. Набагато небезпечніше було у моменті з Цитаїшвілі. Український півзахисник отримав м’яч в декількох метрах від воріт після прострілу Миколенка, але, обхитривши голкіпера суперників Посавця, поцілив у стійку.

У другому таймі ініціативою продовжили володіти хорвати. І лише впевнена гра Бущана не давала суперникам відкрити рахунок (особливо варто відзначити сейв після дальнього удару Теклича).

На жаль для українських вболівальників, інертність і велика кількість браку не дали киянам зіграти цей матч бодай унічию. На 90-тій хвилині Теклич виконав кутовий точно на голову Радичу, який перестрибнув Сироту і ударом в дальній кут не залишив голкіперу Динамо шансів – 1:0.

Динамо зазнає своєї першої поразки на зборі в Туреччині!