Динамо на дні. Розкішний гол гравця АЕКа ставить киян на коліна. ВІДЕО

Київське Динамо, перервавши серію поразок перемогою над Львовом, сподівалося продовжити вдалі виступи вже у грі з АЕКом з Ларнаки.

Український клуб мляво розпочав поєдинок, за що був дуже швидко покараний. Забарний сфолив неподалік штрафного майданчика киян, а Дюрчо майстерно виконав штрафний удар – 0:1 на 8 хвилині.

Розбалансована гра в обороні могла призвести до ще більших проблем. Прорив АЕКа флангом міг завершитися голом, адже відіграно було вже і Бойка, але Андрієвський на пару з Дубінчаком змогли розрядити ситуацію біля власних воріт.

Кияни змогли забити свій м'яч на 29 хвилині, проте порадіти номінальним господарям арбітри не дали. Гол Буяльського після передачі Дубінчака арбітри, завдяки ВАРу, скасували через офсайд у захисника Динамо.

Після перерви кияни додали в швидкості, але справжньої небезпеки біля воріт Пирича не побільшало.

Варто згадати лише дальній удар Сироти, після якого м'яч пройшов над поперечкою воріт гостей.