Ліга конференцій. Історична перемога Дніпра-1 в неймовірному матчі з Аполлоном. ВІДЕО

Дніпро-1 після поразки від АЗ мав обов'язково чіплятися за очки у поєдинку з Аполлоном.

Підопічні Олександра Кучера з перших хвилин показали свій намір боротися за перемогу. Дуже швидко завзята гра українців принесла результат. Вже на 11 хвилині дніпряни розіграли класну комбінацію: Гуцуляк віддав на Довбика, а той відпасував Рубчинському, якому треба було переправити м'яч у порожні ворота Аполлона – 0:1!

Кіпріотів такий старт зустрічі приголомшив і не встигли вони оговтатися, а рахунок став ще катастрофічнішим. Невгамовне тріо гостей організувало ще один гол! Гуцуляк віддав на Рубчинського, півзахисник відпасував Довбику, який хитро прибрав захисника і покотив м'яч у сітку воріт – 0:2 на 26 хвилині!

Феєрію першої половини гри довершив все той же Довбик. На 45 хвилині форвард Дніпра-1 обігрався з Бузанелло і з близької відстані пробив точно у дальній кут воріт Йовановича – 0:3!

Другий тайм розпочався для української команди з неприємностей.

На 58 хвилині Піттас відгукнувся на подачу Кір'яку і переправив м'яч у кут воріт Валефа. Арбітри проігнорували офсайд нападника господарів поля, а VAR на груповій стадії цих змагань відсутній – 1:3.

Мали знімати всі запитання стосовно переможця Амаш і Гуцуляк. Спочатку алжирець неточним і кволим ударом зіпсував класну атаку гостей. А за декілька хвилин ексгравець Карпат змарнував супершанс, пробивши з декількох метрів у Йовановича.

Міг оформити хет-трик у цьому поєдинку Артем Довбик, але наприкінці зустрічі форвард дніпрян ек використав вихід віч-на-віч із Йовановичем.

Дніпро-1 здобуває історичну перемогу в Лізі конференцій. Українська команда виграла свій перший єврокубковий матч в історії!