Динамо — Нефтчі. Бомбардири Миколенко та Русин, нові рішення від Михайличенка

У другому поєдинку турецького збору Динамо зустрічалося із Нефтчі, який є срібним призером чемпіонату Азербайджану.

Перший поєдинок Динамо у 2020-му році був нічийним. Кияни зіграли 1:1 з польською Легією.

Динамо, хоч і мало такий самий склад, як і в другому таймі матчу з Легією, але ігрові зміни Михайличенко все ж зробив. Каргбо та Де Пена помінялися флангами. Новачок киян перейшов на правий фланг півзахисту, а уругваєць зайняв більш звичну позицію ліворуч у півзахисті.

Динамо дуже швидко вийшло вперед. На 12-й хвилині Миколенко підхопив м’яч у центрі поля, помітив відкривання де Пени на лівому фланзі та відпасував на уругвайця. Де Пена не затягував зі зворотньою передачею на Миколенка, який в один дотик переправив м’яч у ворота — 1:0.

View this post on Instagram

Перший тайм завершено. Динамо – Нефтчі 2:0 #ДинамоНефтчі #DynamoBelek2020

A post shared by FC Dynamo Kyiv official (@fc_dynamo_kyiv) on Jan 20, 2020 at 6:54am PST

Ще за 10 хвилин кияни подвоїли перевагу. Караваєв підключився до атаки, подав на Де Пену, який майже замкнув передачу на дальній стійці. М’яч не докотився до лінії воріт — вибив захисник Нефтчі. Та вибив недалеко. На це тільки й чекав Русин, який опинився у потрібному місці в потрібний час та розстріляв ворота Нефтчі — 2:0.

У динамівців своїм рухом виділявся Дуелунд. Данець виконував великий об’єм роботи не лише у центральній зоні під Русиним, а й багато зміщувався на фланги, шукав вільні зони, цікаво відкривався.

Гравці Нефтчі особливо не турбували. Згадати можна, хіба що, удар зі штрафного, після якого м’яч пройшов вище воріт. Дещо нервовим виглядав Кадірі, який доволі часто помилявся у простих ситуаціях.

На другий тайм Михайличенко випустив зовсім інших футболістів. У порівнянні з матчем проти Легії, в центрі захисту пару Шабанову склав Сирота. Варто відзначити, що знову не було Циганкова. Прес-служба Динамо раніше повідомляла, що у Віктора запалення м’язів.

Небезпечно пробивав з лінії штрафного майданчика Цитаїшвілі, але з його ударом впорався голкіпер Нефтчі. В азербайджанців теж був хороший момент, коли позиційно провалився лівий фланг оборони Динамо. Удар з близької відстані потягнув Бойко.

Голкіпер киян вже не міг врятувати, коли нападник Нефтчі прорвався по центру, обійшов Сироту, але пробив у стійку воріт динамівців.

На 70-й хвилині азербайджанці забили. Вербич та Піварич невдало закрили лівий фланг, гравець Нефтчі відпасував у центр, звідки і пішов удар у ближній кут. Бойко мав брати удар, але невдало склався і не зміг відбити м’яч — 2:1.

Динамо відповіло жахливим ударом Соля метрів з 10-ти. Іспанець пробив набагато вище воріт після передачі Цитаїшвілі. Сам Георгій непогано пробивав зі штрафного, але забити не вдалося. Наприкінці тайму сильно пробивав з розвороту Вербич, але його удару не вистачило влучності. Ще один постріл з дальньої відстані був від Цитаїшвілі. Гіо пробив по центру, тому голкіпер спокійно забрав м’яч до рук.

Перемога Динамо 2:1. Кияни зіграли два доволі різні тайми. Михайличенко шукає місце на полі новачку Каргбо, підпускає до основи Сироту і змушений поки не розраховувати на Циганкова, якого, доволі непогано заміняє Цитаїшвілі.

Наступний матч кияни зіграють з Вардаром 23-го січня.