Динамо показує характер. Кияни здійснили камбек у матчі з Аустрією. ВІДЕО

Мірча Луческу в поєдинку з 8-ою командою австрійської Бундесліги довірив місце в центрі нападу 17-річному форварду Матвію Пономаренку.

Юний футболіст декілька разів непогано пробивав по воротах Аустрії Лустенау, але забити таланту так і не вдалося.

Австрійці відповіли киянам своїм дальній ударом на 26 хвилині. Грабер наважився на постріл з далекої відстані, до якого Нещерет не був готовий – м'яч влетів у ближню дев'ятку воріт українців – 0:1.

Не пройшло і 10 хвилин, а номінальні гості вже отримали перевагу в два м'ячі. Сирота обрізався на власній половині поля, Фрідрікас таким подарунком скористався, реалізувавши вихід віч-на-віч з українським голкіпером – 0:2.

Після перерви Динамо наче підмінили. Спрацювали заміни, які провів Мірча Луческу.

На 51 хвилині Гармаш не став чекати голкіпера, який приміряв стінку, і виконав штрафний – воротар суперника м'яч з труднощами відбив, але на добиванні першим опинився Попов – 1:2!

Динамівці не збавляли обертів і досягли свого на 60 хвилині! Вівчаренко дальнім ударом приголомшив гостей – 2:2!

Мав виводити киян вперед Гамраш. Підопічні Луческу запресингували австрійців і після перехоплення Гармаш, скориставшись передачею Андрієвського, пробивав по воротах Аустрії – вище.

Гравці Динамо до останніх хвилин намагалися вирвати перемогу, але, на жаль, ще раз засмутити суперника киянам не вдалося. Бойова нічия – 2:2!